DRENNAN ACOLYTE DISTANCE EXTENSION 13ft/3.96m

3.96 m. ilgio Acolyte Distance Feeder meškerykotis sukurtas žvejybai itin dideliais atstumais ir gali užmesti dideles šėryklas, išlaikant žuvį tolimame taške.

Šia nepaprastai galinga meškere galima užmesti itin ilgą atstumą su didelėmis iki 100 g šėryklomis. Taikant tinkamą techniką, atstumas, artėjantis prie 100 m, gali būti pasiektas nepaprastai tiksliai. Šis meškerykotis yra puikus įrankis žvejojant didelėse upėse, kur metate dideles šėryklas į stiprią srovę.

Daugelis kitų distancinių meškerykočių modelių būna nesubalansuoti ir per daug kieti, o kai kuriais atvejais labiau primena jūrinius kotus, o ne Feeder tipo meškeres! Dėl to meškerės praranda tinkamą žuvies smūgių atidirbimą ir jausmą traukiant žuvį, todėl dažniau traukiami kabliukai.

Dirbdami su penkis kartus pasaulio čempionu Alanu Scotthorne'u ir geriausiais tarptautinių varžybų meškeriotojais Steve'u Hemingray'u, Darrenu Daviesu ir Anglijos „Feder“ komandos vadovu Deanu Barlowu, daug kartų išbandė ir modifikavo įvairius „Acolyte Distance Feeder“ prototipus JK ir Airijoje per daugiau nei dviejų metų laikotarpį.


Pagamintas modelis sėkmingai derina įprastus feeder meškerės reikalavimus – kibimų jautrumą, žuvies traukimo jausmą ir balansą su itin ilgo nuotolio metimu. Jis taip pat pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu.


Martinas Bowleris pabrėžia, kad tai daugiau nei tik itin ilgo nuotolio feeder meškerė, ji puikiai tinka didelėms žuvims, didelėms šėrykloms, o jos 14 pėdų ilgis užtikrina geresnį valų valdymą esant dideliai srovei.


Atkreipkite dėmesį: Atsarginiai Drennan Distance Tips yra išskirtiniai šiam modeliui ir netinka kitoms Acolyte feeder meškerėms.


Specifikacija:

13 pėdų (3.96 m)

Dviejų dalių konstrukcija

Idealiai tinka dideliems nuotoliams iki 100 m+

Puikiai tinka su didėlėmis šėryklomis iki 100g

Geriausiai dera su ritės valais nuo 0,08–0,12 mm.

SiC žiedeliai - dideli, kad būtų galima naudoti šoko lyderius.

Fuji DPS „atsukamas“ ritės lizdas

Pilna kamštinė rankena

Graviruotas užpakalio dangtelis

Tiekiamas su puikiais 2 uncijos, 2,5 uncijos ir 3 uncijos Drennano Distance viršūnėlėmis.

„Drennan Distance Tips“ turi didesnius žiedus, kad būtų galima lengvai praeiti amortizatoriaus mazgus

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
  • Gamintojas: Drennan
  • Prekės kodas: RMACFDX130
  • Prieinamumas: 3
  • 315.00€
  • 269.00€


Susijusios prekės

Trabucco ritė SPECTRUM FDR * 5500

Trabucco ritė SPECTRUM FDR * 5500

Trabucco pristato rites SPECTRUM FDR 4500 ir 5500. Specialiai Feeder žūklėms kurtos ritės pasižyminč..

95.90€

Žymės: DRENNAN ACOLYTE DISTANCE FEEDER 13ft/3.96m